Dżwiękopunktura za pomocą kamertonów

Mając do dyspozycji dźwięki harmonii sfer (kamertony planetarne) możemy przywrócić pierwotne częstotliwości naszego ciała, a w konsekwencji aktywować uśpiony potencjał genetyczny (DNA).

Jedynie wibracyjne zjednoczenie z Ziemią umożliwia nam przywrócenie równowagi biologicznej jak również otwarcie zamrożonego potencjału kreacji.

Ten podstawowy dźwięk stanowi niejako główną oś potężnego systemu uzdrawiania dźwiękiem, w którym wszystkie inne nuty, odwzorowujące pozostałe planety i ciała niebieskie, tworzą interwały harmoniczne, wplatające nas w Całość Kosmosu, zawartego w nas.

Ziemia w cyklu Rocznym – 136,10 Hz to dźwięk, mający działanie ugruntowujące i relaksujące.
Wnosi poczucie bezpieczeństwa, wyciszenia i harmonii w ciele oraz umyśle.

Kamerton Słońce 126,22Hz pomaga sharmonizować czakrę splotu słonecznego. Służy otworzeniu naszego umysłu na hojność, otwiera serce, pobudza kreatywność, wzmacnia autoekspresję.

Sprzyja pewności siebie, zrozumienia własnej woli i pomaga w znalezieniu własnego celu życia.

Kamertony stosowane w dżwiekopunkturze ułatwiają odstawienie leków uspokajających i przeciwbólowych.

Sekret głębokiego oddziaływania hinduskiej muzyki medytacyjnej leży w strojeniu wielu instrumentów pod tę częstotliwość.

Wedle hinduskiej tradycji pierwotnym dźwiękiem kreacji jest Om, z którego zrodzone są wszystkie światy.
Hindusi rozróżniają dwa rodzaje dźwięku Om: Ahata – odbierany fizycznie narządem słuchu i Anahata – bezgłośny, odbierany poprzez serce, nazywany głosem ciszy, dźwiękiem „Boskiej Woli”, mocą kreacji.

Mówią również, ze ten dźwięk łączy nas z Polem Uniwersalnej Świadomości na zasadach świętej geometrii.

Intonowanie Om wprowadza nas w stan medytacyjny, którym mechanizmy samo-naprawcze ulegają wzmocnieniu i ciało się uzdrawia.

Nie tylko misy tybetańskie i gongi , ale również większość starych, irlandzkich instrumentów muzycznych była kiedyś strojona dźwiękiem Om.
Jeśli wsłuchamy się w dźwięki wydawane w świecie zwierząt, wtedy okaże się, że Om jest fundamentalną frekwencją wszystkich odgłosów istot żywych.

Okazuje się, że właśnie dźwięk Om, który został dokładnie liczbowo określony przez Hansa Cousto, jest dźwiękiem Ziemi w cyklu rocznym (czas potrzebny Ziemi do okrążenia Słońca, czyli 365 dni). W języku muzycznym ten dźwięk jest najbliższy nucie C#, ale jednocześnie nie wpisuje się w zachodnie skale muzyczne.

Skale, na których opiera się muzyka współczesna, zostały utemperowane, a utwory muzyczne Bacha i innych dawnych, wielkich kompozytorów, przepisano na „nowe nuty”.

Podczas słuchania instrumentów współcześnie strojonych ciało nie wchodzi z nimi w rezonans, a muzyka pozostaje jedynie doznaniem natury intelektualno-emocjonalnej.

Wielopokoleniowa twórczość muzyczna oparta o nienaturalne dźwięki, doprowadziła do stopniowego oddalenia ludzkości od muzyki sfer, która jako jedyna stroi nasze ciała w oparciu o współ-rezonans.

Uważam , że przywracanie pierwotnego wzorca harmonicznego, jakim są częstotliwości planetarne jest najbardziej efektywną metodą uzdrawiania ciała ludzkiego dzięki aktywowaniu Wzorca Zdrowia zawartego w ludzkim DNA, które ulega aktywowaniu wskutek zastosowania dźwięków na poziomie systemu energetycznego człowieka.

Dźwięk kamertonów jest wskazany chorym cierpiącym na zaburzenia koncentracji, nerwice, zespół Downa, nadpobudliwość psychoruchową, chorobę Alzheimera i stwardnienie rozsiane.

Jednak skorzystać z tej terapii powinien w zasadzie każdy, kto chce po prostu nabrać pozytywnego nastawienia do życia i przywrócić naturalną równowagę energetyczną człowieka.

Bardzo wiele schorzeń ma swoje korzenie w zachwianiu równowagi energetycznej. Dlatego zastosowanie tzw. podstawowej techniki oczyszczająco-regulującej bardzo często przywraca stan równowagi, oczyszcza główne ośrodki energii, narządy, reguluje ich pracę.

Lecznicze działanie kamertonów jest bardzo szerokie. Dźwięk posiada bowiem doskonale działanie przyspieszające rekonwalescencję. Działanie oczyszczające z kolei wydala z organizmu wszelkie toksyny.

Dźwiękoterapia lecznicza przyczynia się do wyleczenia wielu zaburzeń, a nawet najcięższych chorób.

*********************************************************************************************************
Ukończyłam 2- poziomowe szkolenie uzdrawiania kamertonami planetarnymi pod okiem dr Nelly Radwanowskiej w Centrum Dżwięku i Homeopatii Life Tune w Warszawie w 2019 r.

Osoby chcące skorzystać z dźwiękopunktury proszę o kontakt tel 601 432 356 w celu umówienia się na sesję.

Sesje dzwiękopunktury prowadzę od poniedziałku do czwartku, ale istnieje mozliwość umówienia sie na inny dzień tygodnia.

Dodatkowo można skorzystać z klawiterapii, zapperoterapii i nauczyć  się zdrowotnych technik oddychania. Udzielam również porad dietetycznych. 

Prowadzę równiez indywidualne oczyszczanie wątroby wg. recepty dr H.  Clark

Miejsce działalności to; Mrzygłód k. Sanoka, bardzo dobry dojazd wg współrzędnych GPS: 49.614911   22.265180  (przy głównej drodze)