Sesje regresingu

O Regresingu

Regresing – (niehipnotyczny) to nowatorska metoda rozwiązywania „nierozwiązywalnych” problemów zdrowotnych, społecznych, finansowych i innych , ale przede wszystkim praktyka duchowa. Metoda opracowana przez Leszka Żądło –  nazwa chroniona przez polskie prawo patentowe.

W regresingu wykorzystuje z się zjawisko wchodzenia w stan regresywny (powrót świadomością do przeszłych zdarzeń np. wczesnego dzieciństwa, prenatalnej fazy życia, czy poprzednich wcieleń) i polega on na cofaniu się pamięcią od skutków do ich przyczyny. Odbywa się to w nieco zmienionym stanie świadomości (płytka medytacja) bez użycia hipnozy. Klient pozostaje świadomy tego, co się z nim dzieje. Aby wynieść z sesji jak najwięcej korzyści, należy być do niej przygotowanym. Przygotowanie polega na przeczytaniu książek  oraz innych informacji omawiających metodę, a także na przemyśleniu, czy się chce rozwiązać swój problem. W ramach przygotowań warto zaakceptować możliwość przypomnienia sobie poprzednich wcieleń.

Regresing uzdrawia, ponieważ wykorzystuje mechanizm umożliwiający docieranie do pierwotnych przyczyn zanieczyszczających nasz umysl. Regresing uzdrawia, ponieważ wykorzystuje mechanizm umożliwiający docieranie pierwotnych przyczyn chorób, lęków, stresów i uwalniania się od nich.

Celem regresingu jest uwolnienie człowieka od wzorców przymusowego działania.  Spełni on swój najważniejszy cel wtedy, kiedy uda się nam uwolnić od „wewnętrznego sabotażysty” i od syndromu zdrady. Zdrady siebie, Boga i innych. Uwolnienie działa szybciej, kiedy wcześniej otwarliśmy sie na prawdziwą miłość lub pomoc, opiekę i ochronę Boga.

Polecana książka przed sesją regresingu to: Louise L.  Hay – „ Możesz uzdrowić swoje Zycie”.  Tam znajdziesz listę chorób i ich prawdopodobne przyczyny wraz z afirmacjami  pomagającymi w ich uwolnieniu. Stosując je można wrócić do zdrowia. W przypadku chorób chronicznych bądź karmicznych, najlepsze efekty daje regresing w połączeniu  z odpowiednimi afirmacjami.

A jeżeli chcesz spróbować pierwszy raz, zdecyduj się na co najmniej  3 sesje.

Przed pierwszą sesją powinieneś ;

  1. przeczytać książki – „Klucz do tajemnic umysłu –Regresing w praktyce lub „Poradnik rozwoju duchowego” – Leszka Żądło
  2. zgodzić się na pisanie afirmacji i zacząć to robić
  3. wygospodarować sobie czas na codzienną pracę nad sobą
  4. afirmować sobie bezpieczeństwo ze swoimi wspomnieniami
  5. przygotować się do pracy z regres erem wg zaleceń zawartych w książkach

 

Zrezygnuj z regresingu wtedy, gdy:

 

  1. nie chcesz współpracować z regereserem i wykonywać jego polecenia
  2. zostałeś wysłany na sesję przez rodzinę lub znajomych, żebyś rozwiązał swój problem
  3. chcesz udowodnić szkodliwość metody ( w tym przypadku na pewno ci zaszkodzi)
  4. twój światopogląd religijny nie pozwala ci zaakceptować pamięci z poprzednich wcieleń
  5. szukasz kogoś, kto w cudowny sposób ułoży ci w głowie bez twojego udziału