Jesienne i wiosenne oczyszczanie wątroby wg. recepty dr Huldy Clark

 Zapraszamy na jesienne i wiosenne oczyszczanie wątroby wg. recepty dr Huldy Clark

(usługa odbywa się w miarę  odpowiedniej ilości chętnych)

 

Polecamy dwudobowe oczyszczanie wątroby wg receptury dr Huldy Clark, które polega na stosowaniu w określonym czasie mikstur z wykorzystaniem soli gorzkiej, oliwy z oliwek i soku z grejpfruta w odpowiedniej proporcji i składzie, dokładnie wg. recepty dr H. Clark.

Proponowane terminy kuracji to:

Listopad:  16-17-18 (2019 r)

Luty: 21-22-23 (2020 r)

 Dodatkowe terminy będą zależały od ilości chętnych.

Osoby zainteresowane proszone są o  wybranie odpowiedniego dla siebie terminu i kontaktowanie się mailowo lub telefonicznie w celu rezerwacji odpowiadającego terminu.

Telefon  kontaktowy: 601 432 356

E mail: ela_sobieszczuk@poczta.onet.pl

Kuracje będą prowadzone w Bieszczadach, w trzygwiazdkowym pensjonacie „GAWRA”, Łączki 80, w okolicy Leska.

Telefon kontaktowy do Gawry: 13 469 60 60   kom. 505 307 858

E mail: pensjonat@gawra.bieszczady.pl

Bardzo dobry dojazd samochodem.

Zapewniamy pokoje jedno i dwu-osobowe z łazienką.

Koszt całej kuracji wynosi 350 zł.

Zapisu dokonuje się z jednoczesną zaliczką w wysokości 50 zł, która w razie  rezygnacji z uczestnictwa w danej kuracji nie podlega zwrotowi.

Zaliczkę należy wpłacać na konto: 62 8642 1012 3003 1209 5918 0001 tytuł wpłaty: np. Maria K. 21,22,23 września

Pozostałą wpłatę należy uiścić na miejscu.

Dodatkowe usługi:

  • Zapperoterapia – zapping wg dr H. Clark 2 x po 54 min (w cenie kuracji)
  • Spacery po okolicznym lesie
  • Wyjazd na basen do Leska (w cenie kuracji)
  • Pogadanka na temat zdrowego odżywiania i pozytywnej postawy wobec życia

Dokładny program będzie wysłany do każdej osoby indywidualnie na adres mailowy.

Dodatkowa dopłata:

  • za zestaw do lewatywy ( zabieramy zestaw do domu) – 18 zł
  • za matę potrzebną do przeprowadzenia swobodnego zabiegu lewatywy

( zabieramy do domu)

Po zakończonej kuracji oczyszczania wątroby każda osoba otrzyma dalsze wskazówki i zalecenia po pierwszym oczyszczaniu wątroby.

Przebieg kuracji odbywa się pod opieką dietetyczki z długoletnią praktyką, autorki książki pt „Chudnij z miłością do siebie”- Elżbiety Sobieszczuk (www.chudnijzmilosciadosiebie.pl).

*****

Kuracja oczyszczania wątroby zaczyna się przykładowo w piątek  – przyjazd i zakwaterowanie od godziny 15 tej. Trwa jeszcze przez sobotę i niedzielę do godziny 15 tej, czyli dwie doby.

Turnusy będą odbywały się w małych kilkuosobowych grupach. Wykwaterowanie do godziny 15 tej.

Dodatkowe informacje:

Należy wziąć ze sobą wygodny dres, sportowe obuwie do spacerów, kalosze ( przy deszczowej aurze) lub 2 pary wygodnego obuwia na zmianę, szlafrok, kapcie, trzy sztuki bielizny, podkoszulki ( na wypadek zabrudzenia w czasie zabiegu lewatywy).

*****

Wskazane jest przeprowadzenie wcześniejszej kuracji przeciw pasożytom  przykładowa kuracja poniżej, może to być również zappero- terapia.

Wskazane picie naturalnego soku jabłkowego w ilości 1 litra na dzień, przez sześć dni przed kuracją oczyszczania wątroby.

Wskazane jest zaopatrzyć się w sól, ze względu na uwalnianie się toksyn – będzie służyła do mycia ciała, po kolejnych etapach oczyszczania J).

 

*****

Dodatkowe informacje dla ciekawych :

Wątroba to „laboratorium chemiczne”, od którego pracy zależy stan serca, układu krwionośnego, organów trawiennych, nerek, mózgu, układu limfatycznego, kondycja stawów, nasza psychika. Prawie każdy człowiek cierpiący na przewlekłą chorobę, również m.in. alergię ma w wątrobie nadmierne ilości kamieni żółciowych. Kamienie te stale blokują przewody żółciowe, a to obciąża znacznie cały organizm

U większości osób, które przyzwyczaiły się do spożywania mieszanych produktów węglowodanowo-białkowych, wątroba jest wypełniona kamieniami, korkami cholesterolu, bilirubiny, kawałkami grzybów, obumarłymi rozłożonymi ciałami pasożytów, nieorganicznymi solami mineralnymi, metalami ciężkimi oraz toksynami. 

Na początku osłabiona wątroba nie daje żadnych dolegliwości. Ma ona tylko kilka nerwów bólowych.

Pierwszym ważnym sygnałem tego, że wątroba nie pracuje normalne, jest poranne uczucie zmęczenia. Kolejne wczesne objawy to: wzdęcia i mdłości, które pojawiają także po zjedzeniu lekkiego posiłku.

Nigdy nie czyścimy wątroby jeśli cierpimy na ostrą chorobę – nawet jeśli to tylko zwykłe przeziębienie!

Jeśli jednak chorujemy na coś przewlekłego, oczyszczenie wątroby może się okazać najlepszą rzeczą, jaką możemy dla siebie zrobić.

Już w przeddzień samego oczyszczania wątroby nie zażywamy żadnych leków, witamin czy suplementów, chyba że są one absolutnie potrzebne.

 

Czynniki sprzyjające pojawieniu się dolegliwości wątroby:

– irracjonalna frustracja, agresja, złość, poczucie winy, lęk

– chęć ukarania siebie, ignorowanie własnego rozwoju

– wewnętrzna walka i konflikt, trudności w podejmowaniu decyzji

– szukanie błędów i winy u innych

– skłonność do zachowania się jak ofiara, postawa „jaki jestem biedny”

– problem z przebaczaniem i byciem wyrozumiałym

– zaburzenia snu, brak relaksu

Na złość, wściekłość szczególnie tłumioną reaguje także woreczek żółciowy. Można być „zgorzkniałym” tak jak treść woreczka czyli żółć. Właśnie wtedy dochodzi do skurczenia się przewodu żółciowego, płyn gęstnieje, nie płynie a to prowadzi do tworzenia się kamieni. Można to określić, że jest to zmaterializowana i skamieniała agresja.

Czyli stąd płynie wniosek, że warto oprócz fizycznego oczyszczenia wątroby popracować nad emocjami takimi jak spokój, przebaczanie, miłość, szacunek, współczucie.

Poniżej przykładowa kuracja przeciw-pasożytnicza, którą należy przeprowadzić bezwzględnie przed kuracją oczyszczenia wątroby

Kuracja przeciw pasożytom 10 dni – przerwa – 10 dni

Wziąć równe ilości suszonych i sproszkowanych ziół: wrotycz, piołun bylica i goździki.

Przygotowanie: zioła zmielić w młynku do kawy lub blenderze, nie za bardzo drobno i tylko tyle aby spożyć świeże, po to, aby zachowały się cenne fitoncydy.

Zioła spożywane w postaci proszku uważa się za dużo bardziej skuteczne niż wywary i nalewki, ponieważ penetrują również uchyłki w jelitach. Koniecznie spożywać tylko świeżo zmielone, ponieważ z upływem czasu tracą szybko lecznicze właściwości.

Stosowanie:

Zmieszać i jeść 3 x dziennie 1 łyżeczkę suchego proszku pół godziny przed posiłkiem, popijając wodą przez okres 10 dni.

Pierwszego dnia jemy jedną łyżeczkę, drugiego dwie i od trzeciego po trzy łyżeczki przed posiłkiem 15 – 30 minut. Pozostajemy przy trzech łyżeczkach dziennie przez resztę dni.

Przerwa 1 tydzień i powtórzyć ponownie przez 10 dni, aby zniszczyć również jaja pasożytów.

*****

 Kurację tę możemy robić także wtedy, kiedy  mamy nadmiar gazów, wzdęcia, zmęczenie, problemy ze snem lub profilaktycznie dwa razy w roku – na wiosnę i w jesieni.