Odtruwanie wątroby zupą tybetańską przez 3 -5 dni.

Odtruwanie wątroby zupą tybetańską przez 3 -5 dni.
Nie jemy wtedy nic tylko pijemy wywar z warzyw oraz ziemniaków w postaci zupy. Ta kuracja rozpuszcza piasek kamienie nerkowe. Dodatkowo pić wodę do woli. Dobrze jest się do tego oczyszczania przygotować, czyli oczyścić jelita., np. za pomocą diety ryżowej.

Na 2, 3 dni przed rozpoczęciem oczyszczania zrezygnować z mięsa, a w przeddzień zrobić lewatywę z ciepłego rumianku lub zażyć tabletki rzewienia lub senesu. Wypróżnienie musi być.

Przepis na zupę:

3 obrane cebule
1 bulwa rzepy czarnej
3 korzenie pietruszki
1 bulwa selera
2 pory z zielonymi częściami

Gotujemy wszystko ok. 60 min w 2,5 l wody bez soli. Oddzielnie gotujemy 1 kg umytych ziemniaków 1 w l wody. Łączymy oba płyny, dolewając tyle wody aby było 3,5 l wywaru. Dla poprawienia smaku dodajemy zioła: cząber, tymianek, kminek, majeranek. Te dwa ostatnie zapobiegają wzdęciom i gazom.
Dietę stosuje się 5 – 8 dni i codziennie przygotowuje się świeży wywar. Wodę pije się w dowolnych ilościach. Dobra jest woda z Coralem.

Ta dieta oczyszcza z toksyn, likwiduje zaparcia, dostarcza minerałów i można ja stosować profilaktycznie dla zachowania zdrowia i urody 2 razy w roku.
Po takiej kuracji odczuwamy przypływ energii, skóra jest młodsza i pięknie wyglądająca, tracimy kilka kilogramów.
Nie należy jej stosować przy cukrzycy insulinozależnej, wycieńczeniu organizmu, ostrych stanach zapalnych, chorobie wrzodowej, nadczynności tarczycy. W trakcie głodówki wydziela się nieprzyjemny zapach przez skórę. Są to wydzielające się toksyny.

Po kuracji przez kilka dni jemy lekko – warzywa, owoce, kasze, przetwory mleczne, dopiero potem ryby czy mięso.
Gdy chcemy odchudzić się przy wadze 100 – 120 kg dobrze jest stosować najpierw dietę oczyszczającą jelita i likwidującą zaparcia np. ryżową przez 14 – 21 dni, potem zupa tybetańska – oczyszczająca wątrobę przez 10 dni.
Następnie kuracja 14 dniowa z Colo Vadą Plus wraz z dietą oczyszczającą ( powyżej jadłospis) również 14 dniową lub dłużej.
Nie zapominajmy o piciu odpowiedniej ilości wody, czyli 30 ml na 1 kg wagi ciała. Chodzi o wodę o odczynie zasadowym, o ujemnym redoksie, o strukturze komórki, o małym napięciu powierzchniowym. Są to parametry wody uzdrowiskowej, jonizowanej lub z dodatkiem Coral Main.
W czasie oczyszczania szczotkować skórę twardą szczotką z włosia od stóp w stronę serca, nasmarować octem jabłkowym.
Opracowano wg książki „ Kuracje Oczyszczające” – dr Jadwigi Górnickiej