Jak pozbyć się niechcianych mieszkańców naszego organizmu?

Jak pozbyć się niechcianych mieszkańców naszego organizmu?

Coraz bardziej zastanawiamy się nad tym, co jemy i w jaki sposób żyjemy. Stres, toksyny w jedzeniu i naszym środowisku sprawiają, brak odpoczynku sprawiają, że nasze ciało staje się coraz bardziej zanieczyszczone. Wynika z tego szereg dolegliwości, na które może pomóc oczyszczanie organizmu.

Temat pasożytów i grzybów w wielu krajach traktuje się jako wstydliwy a to przecież bardzo ważne by o tym mówić.

Odrobaczamy zwierzęta by były zdrowe a my ludzie ? również warto byśmy to robili ponieważ da nam to zdrowy mocny i silny organizm, który odwdzięczy się dobrą kondycją i zdrowiem.

Nie jest tajemnicą, że zarówno ludzie jak i zwierzęta mają “gości” w postaci tasiemców, przywr i nicieni. Współczesna medycyna i służba zdrowia niestety nie skupia swojej uwagi na parazytologii a szkoda bo wielu ludzi byłoby zdrowych i wyleczonych gdyby od tego zacząć.

Jakie pasożyty i grzyby są dla nas niekorzystne i osłabiają nasz organizm a niejednokrotnie doprowadzają do ciężkich chorób to przede wszystkim owsik ludzki głównie zadomawia się w jelicie grubym.

Jeśli mamy owsiki będziemy skarżyć się na swędzenie w okolicy odbytu lub pochwie, będzie bolała nas głowa i pojawią się migreny.

Glista ludzka ta z kolei zamieszkuje jelito cienkie i ma wielkie szanse na to, by powędrować do żołądka i dróg oddechowych. Jeśli mamy glistę ludzką możemy skarżyć się na kaszel, podwyższoną temperaturę, biegunki, bóle brzucha, zaparcia.

Węgorek jelitowy zamieszkuje górną część jelita cienkiego i dwunastnicę. Jeśli zadomowi  się w naszym organizmie to pokaże nam się w postaci bólu w całym ciele, utratą wagi i niestrawnością.

Pasożyty są bardzo toksyczne dla naszego organizmu i co tu dużo mówić organizm ludzki jest przez nie po prostu “zjadany”. Ponadto pasożyty i grzybnie doprowadzają do wielu chorób nowotworowych.

Do unieszkodliwienia pasożytów i grzybów służy wiele ziół. Postaram się wymienić te, które znam i stosuje w swoich kuracjach p/pasożytniczych i p/grzybicznych.

To między innymi ziele piołunu które jest bogate w związki goryczkowe i tujony które paraliżują układ nerwowy pasożytów i znacznie zmniejszają ich populację w naszych organizmie.

Korzeń omanu to zioło o silnych właściwościach przeciwbakteryjnych, reguluje czynności trawienne oraz wydzielanie soku żołądkowego i żółci. Zapobiega nadmiernej fermentacji w jelitach.

Liść czarnego orzecha jest bogaty w juglon to jedna z najsilniejszych substancji przeciw pasożytniczych, znanych naturalnie człowiekowi. Związek ten posiada zdolność zabijania groźnych dla zdrowia bakterii i wirusów, oczyszczania organizmu z toksyn oraz wiązania metali ciężkich i skutecznego usuwania ich z organizmu.

Wrotycz dobrze sobie też radzi z grzybami, wirusami, bakteriami i pierwotniakami. Działa wykrztuśnie, przeciwzapalnie, przeciwbólowo, silnie napotnie i przeciwgorączkowo dlatego herbatki wrotyczowe sprawdzą się przy pierwszych symptomach grypy czy przeziębienia.

Tymianek posiada wiele właściwości leczniczych. Wśród najbardziej popularnych wymienia się w szczególności: działanie wykrztuśne, przeciwbakteryjne, rozkurczowe, napotne, przeciwzapalne, wzmacniające, uspokajające.

Tatarak zwyczajny używany jest w lecznictwie głównie jako środek wzmacniający co jednocześnie ma zbawienny wpływ na przedłużenie życia. Ale to nie jedyna jego zaleta. Jest on współodpowiedzialny za poprawę  pracy gruczołów wydzielania  wewnętrznego znany jest jako lek o działaniu krwiotwórczym, moczopędnym, napotnym, działanie zmierzające do pobudzających czynności żołądka, łagodzi bóle menstruacyjne oraz dolegliwości kostne.

Liście drzewa oliwnego ( wyciąg) wykazują silne właściwości antybakteryjne, antywirusowe, przeciwpasożytnicze i przeciwgrzybiczne i szereg innych.

Skuteczne  m.in. w leczeniu cukrzycy chorobach sercowo – naczyniowych, chorobach wywołanych przez   bakterie, wirusy, pasożyty, drożdże i grzyby -wykazano że niektóre drobnoustroje w ciągu 3 godzin zostają zniszczone , jak również w chorobach tarczycy.

Ponadto wzmacniają układ odpornościowy, polecane dla osób osłabionych, wycieńczonych, po przebytych chorobach i chemioterapii.

Przepis na zdrowe jelita i zdrowy układ pokarmowy:

Stosujemy od lat z powodzeniem naturalną mieszankę ziół w połączeniu z plazmowaną wodą, która wzmacnia działanie naparu i sprawia, że detoksykacja przebiega szybko i skutecznie a my pozbywamy się niepotrzebnych złogów, pasożytów i grzybów z naszego organizmu.

Przepis na mieszankę ziół do sporządzenia naparu:

Woda plazmowana ( rano na czczo, ogrzana w gorącej kąpieli) do wypicia przed naparem ziołowym,

kwiat wrotyczu 50g,

tymianek 50g,

mięta pieprzowa 50g,

piołun,  30g,

korzeń omanu 50g,

tatarak kłącze 50g,

liść czarnego orzecha 50g,

ekstrakt z drzewa oliwnego około 30 g ( jeśli jest niedostępny to w kapsułkach jako suplement diety)

Wszystkie zioła wymieszać w dużym szklanym pojemniku.

3 kopiaste łyżki zalewać gorącą wodą.

Pić 2 razy dziennie na czczo rano ( po wodzie plazmowanej odczekać około 10-15 minut) oraz przed kolacją przez 2 tygodnie.

Zrobić 1 tydzień przerwy i ponownie pić przez 2 tygodnie.

Podczas całej kuracji warto pić dużo wody, wody z cytryną w celu usuwania toksyn z organizmu.

Czego można się spodziewać?:

oczyszczenia organizmu z toksyn, pasożytów, grzybów, z zalegających kamieni i złogów,

jasności umysłu i polepszenia koncentracji,

poprawy układu trawiennego,

zbawiennego wpływu na problemy związane z zaparciami i wydalaniem,

poprawy pracy wątroby,

poprawy układu nerwowego,

poprawy przy wszelakich alergiach,

poprawy układu moczowego oraz układu rozrodczego,

odtrucie organizmu, poprawa układu sercowo – naczyniowego,

miesiączki stają się bezbolesne.