Srebro monojonowe – oczyszczanie organizmu

Srebro monojonowe – oczyszczanie organizmu

5 tygodniowa kuracja z zastosowaniem srebra monojonowego Ag 124 ( 71 zł)przeciw organizmom patogennym (grzyby, bakterie, wirusy, niektóre pasożyty)
Jeśli chcemy,aby srebro wchłonęło się w inne rejony ciała niż jelita to pijemy 10 minut przed posiłkiem.

Jeżeli chcemy aby wchłonęło się w jelitach to pijemy po lub w czasie posiłku.

1. tydzień pijemy ½ nakrętki rozpuszczone w wodzie ½ szklanki
2. tydzień 2 x po ½ nakrętki
3. tydzień 3 x po ½ nakrętki
4. tydzień 2 x po ½ nakrętki
5. tydzień 1 x ½ nakrętki

Srebro ma podobne działanie do antybiotyku – bakterie nie potrafią się uodpornić na srebro i dlatego jest lepsze niż antybiotyk chemiczny. W czasie stosowania  kuracji oczyszczającej dla zwiększenia i przyspieszenia efektów jej działania zaleca się nie spożywania mięsa, ryb i jaj, zmniejszenie produktów nabiałowych, produktów konserwowanych chemicznie, oraz używek (papierosy, alkohol itp.).
Podczas trwania takiej kuracji należy pić dziennie co najmniej 1500 do 2000 czystej nie gazowanej wody dziennie, dokładnie przeżuwać przyjmowany pokarm i w miarę możliwości zadbać o 20 minutowy spacer na świeżym powietrzu.
W czasie kuracji należy spożywać probiotyki: kiszona kapusta, kiszone ogórki, sok z kiszonek, zsiadłe mleko, kefir, maślanka.
Stosując srebro tylko na tę kurację wystarczy niewiele ponad 200 ml.

Dzieci poniżej 6 tego roku życia na jedną porcję stosują 1/3 nakrętki, dzieci poniżej 3 roku życia po ¼ nakrętki na jedną porcję.
Skutki uboczne: sporadycznie może wystąpić reakcja Herxheimera, będąca efektem oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn, które uwalniając się do krwioobiegu mogą powodować krótkotrwałe: zmęczenie, złe samopoczucie, lekką biegunkę (jeżeli tak się stanie, bakterie jelitowe mogą być uzupełnione poprzez podanie np.: Lakcidu), a także pozorne pogorszenie się stanu ogólnego zdrowia.

U osób uczulonych na srebro może wystąpić m.in. obrzęk ciała, wysypka, ropienie oczu i uciążliwy katar.

Nie biorę odpowiedzialności za skutki stosowania w/w kuracji. Artykuł służy jako informacja poparta moim osobistym doświadczeniem ze skutkiem pozytywnym.