WĘGIEL DRZEWNY – leczenie grypy i przeziębień wirusowych

WĘGIEL DRZEWNY W TABLETKACH – leczenie grypy i przeziębień wirusowych

Leczenie grypy i przeziębień wirusowych. – WĘGIEL DRZEWNY W TABLETKACH
Jak poczujesz się rozbitym, będziesz miał dreszcze, podwyższoną gorączkę, poty, bóle głowy, itp objawy to zaraz jak się źle poczujesz pobierz 10 tabletek węgla drzewnego, tego czarnego. Nie w kapsułkach. Normalna tabletka zawiera 500 mg węgla, a kapsułka tylko 150 i jest o 300 % droższa.
Jak nie masz go pod ręką, to może to być zwykły węgiel drzewny z kominka. Trzeba go tylko dobrze młotkiem na proszek rozbić. Nie daj się nabierać na produkty sklepowe.
Dorosłemu do wypicia trzeba podać tak ok. 2 cm tego proszku w szklance – węgla – na pół szklanki wody, dziecku 0.5-1 cm, w zależności od masy ciała.
Po ok. 5 godzinach należy całą procedurę powtórzyć.
Po kolejnych 5 godzinach jeszcze raz.
I tak, co 5 godzin aż kupka wyjdzie czarna, i najlepiej jeszcze raz. Czasami jak się za mało węgla przyjmie to następuje nawrót choroby.
Po tym, czyli po ok 24 – 30 godzinach należy wypić możliwie szybko szklankę lub dwie mleka kwaśnego od krowy. W żadnym przypadku nie pić tego zabielanego płynu z kartoników, plastików itd.
Po kolejnych 5 godzinach kolejny kubek mleka kwaśnego.
Jednocześnie należy spryskać tylną ścianę gardła, z języczkiem, roztworem kwasu jabłkowego, ale samemu zrobionego. Przygotowanie takiego kwasu jest jednorazową sprawą i mamy butelkę – czyli zapas dla całej rodziny, co najmniej na pół roku.
Jest to sprawdzony i medycznie uzasadniony sposób postępowania.
Wirus wnika właśnie przez tylną ścianę gardła. Pryskać z atomizera trzeba często, co godzinę, ponieważ przełykając ślinę usuwamy kwas.
Węgiel jest tylko absorbentem, czyli odkurzaczem, toksyn znajdujących się w naszym przewodzie pokarmowym. Nie powoduje żadnych innych skutków ubocznych.
Objawy kliniczne, jakie odczuwamy są spowodowane przez toksyny powstające w czasie walki naszego układu odpornościowego z wirusem, a nie jak dawniej sądzili, z powodu wnikania wirusa do komórki.
Jeżeli zaczniecie kuracje wcześnie to żadne toksyny nie wnikną do krwioobiegu i początkowe objawy ustąpią szybko w okresie 24 godzin. Nie ma żadnych skutków ubocznych jak przyjmiecie węgiel niepotrzebnie.
Kwaśne mleko należy wypić w celu zasiedlenia naszego przewodu pokarmowego dobrymi bakteriami, a te najlepsze i najtańsze są w mleku krowim. Jak mleko jest fałszowane to nie skwaśnieje.

www.rynekzdrowia.pl z 13 .10.2016.
http://wolna-polska.pl/…/dr-jerzy-jaskowski-jesien-sie-zbli…
https://astromaria.wordpress.com/tag/dr-jerzy-jaskowski/
http://alexjones.pl/…/aj-me…/item/81152-powiklania-po-grypie
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/…/dr-jerzy-jaskowsk…/
http://prawdaoszczepionkach.pl/polska-prawa-a-folwark-wojew…
autor: Gdańsk .21X2-16 r.
kontakt; jerzy.jaskowski@o2.pl